Антенний кабель
Найчастіші запитання по товару - антенний кабель.
» Яка ціна на антенний кабель?
Ціни на антенний кабель в нашому магазині від 270 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂
» Де купити антенний кабель?
Ви можете купити антенний кабель в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. 😉
Антенний кабель: особливості вибору та користування
Від правильного вибору та грамотного прокладання антенного кабелю залежить якість передачі картинки на телевізійний екран. Якщо цей елемент працює несправно, навіть найпросунутіше джерело сигналу та ідеально встановлені штекери не виправлять ситуацію. З’ясуймо, за якими критеріями обирати антенний кабель та пригадаємо декілька правил його експлуатації.
Особливості вибору
Сьогодні на ринку електроніки можна побачити чимало антенних кабелів від різних виробників, з різними цінами та характеристиками. Головне правило при виборі – не “полювати” за підозріло низькою вартістю. Дешевий антенний провідник може зіпсувати передачу сигналу та спричинити викривлення на екрані, тому товар доведеться замінити. Щоб не переплачувати, рекомендуємо одразу вибирати модель від перевіреного виробника в середньому ціновому діапазоні.
Сьогодні найбільшою популярністю користується коаксіальний антенний кабель, який використовують для передачі як цифрового, так і аналогового сигналу. Особливу увагу при виборі варто звернути на маркування (його можна побачити на ізоляційному покритті). Оптимальний показник опору для всіх телевізорів – 75 Ом.
Щодо матеріалів жили, найкращим варіантом з точки зору балансу ціни та якості є мідний провідник. Якщо потрібен бюджетніший товар, можна звернути увагу на моделі з маркою RG 6U. В них головна жила виготовлена зі сталі, яка має мідне напилення. Застосування мідного сплаву для оплетки демонструє не найкращий кінцевий результат. Утім, ціна такого антенного кабелю буде дешевшою. Для прокладання на телевізор рекомендується обирати модель з діаметром оболонки не менше шести міліметрів.
Правила встановлення
Облаштування системи передачі антенного сигналу під силу навіть домашньому майстру, тому, придбавши бухту, не обов’язково викликати спеціаліста. Оскільки цифровий та аналоговий сигнали видають всього тисячні частки Вольту, робота з кабелем – абсолютно безпечна.
Підключити антенний кабель в домашніх умовах доволі просто. Треба лише:
розділити кабель;
загорнути плівку екрана;
накрутити сполучник.
Другий пункт не обов’язковий, але його краще виконати для надійнішої фіксації штекера. Ізоляційний шар антенного кабелю можна розрізати канцелярським ножем. Довжина розрізу має складати декілька сантиметрів. Відрізану частину ізоляції можна викинути – вона більше не знадобиться. Для забезпечення оптимального сигналу, половинку фольги слід завернути назад, щоб оголити струмопровідний шар.
Наприкінці роботи треба позбавитися непотрібної частини жили, яка зазвичай складає 3 та більше міліметрів. Для видалення цієї ділянки можна використовувати кусачки.
“Нарощення” кабелю
В побуті часто бувають ситуації, коли довжини антенного кабеля стає недостатньо (наприклад, при переставлянні меблів). Тоді його можна “наростити”. Для цього треба придбати бухту того ж виробника та марки. Сполучення частин кабелю відбувається за тим же принципом, що й при початковому встановленні. Утім, варто пам’ятати, що розрив провідника може відобразитися на якості картинки. Але сильне джерело антенного сигналу здатне нейтралізувати наслідки розриву.
Де купити хороший антенний кабель?
Обрати якісний товар завжди можна у магазині Expert Pro. Наш каталог пропонує товари від найкращих виробників світового рівня та за доступними цінами. Продукцію можна придбати як у Києві, так і замовити з доставкою в інше місто України. Залишилися питання? Зверніться до нашого консультанта.