Переглянути товари Робимо спеціальні ціни та знижки для ЗСУ, ТРО та волонтерів Переглянути товари

Переглянути товари
098-303-06-06

Закладення витої пари

Фільтр

Найчастіші запитання по товару - закладення витої пари.

» Яка ціна на інструменти для закладення витої пари?

Ціни на інструменти для закладення витої пари в нашому магазині від 149 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити інструмент для закладення витої пари?

Ви можете купити інструмент для закладення витої пари в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. 😉

Інструмент для закладення витої пари – незамінний помічник майстра

Щоб прокласти лінію витої пари чи коаксіального кабеля, треба зробити цілий комплекс операцій, кожній з яких відповідає окремий інструмент. Звісно, деякі домашні “умільці” обходяться канцелярським ножем і пласкою викруткою, втім такий варіант закладення може бути не лише малопродуктивним, а й небезпечним.

Щоб успішно закласти виту пару та сформувати робочу кабельну систему, використовуйте якісний інструмент. В чому особливості сучасних приладів цієї категорії та як вони працюють – розповідає Expert Pro.

Конструктивні та функціональні характеристики

Інструмент для закладення витої пари використовують для монтування провідника у комутаційні роз’єми, плінти, розетки, патч-панелі, модулі. У професійній лексиці можна зустріти різні назви цього приладу: кросувальник, прилад для розшивки чи забивки кабелю тощо.

Найпростіший варіант приладу для закладення витої пари чимось подібний до швейцарського ножа: він складається з компактного руків’я-адаптера та вбудованих лез. Професійні моделі часто обладнані додатковими елементами, такими, як витягувальний гачок, викрутка, сенсор для контролю пресування жили, блокування ножиць тощо.

За особливостями конструкції інструменти для закладення витої пари можна розділити на дві підкатегорії:

  • Зі змінними лезами. Такі моделі вирізняються довговічністю. Ви можете встановити новий ніж у прилад, коли старий вийде з ладу. Така опція значно раціоналізує користування, адже леза в інструменті для закладення витої пари не піддаються відновленню.
  • З незмінними лезами. Головна перевага такого приладу для закладення витої пари – бюджетна ціна. Подібний інструмент можна придбати для нерегулярного домашнього користування. Втім, якщо ви плануєте працювати інструментом часто й систематично, варто замислитися над першим варіантом.

Поради щодо використання

Перед початком роботи обов’язково розділіть провідники чітко за колірною схемою. Існує всього два стандарти: тип “А” або, найбільш розповсюджений, тип “В”.

Користуватися інструментом доволі просто: треба лише зафіксувати прилад у роз’ємі та притиснути для закріплення провідника. Зверніть увагу на те, яким боком ви тримаєте кросувальник – вам треба визначити його робочу сторону. Якщо інструмент обладнаний додатковим лезом, є ризик відрізати основну частину кабеля замість залишку.

Особливості вибору

Обирати інструмент для закладення витої пари необхідно з огляду на специфіку роботи. Від цього будуть залежати конструкція та функціонал пристрою. Наприклад, для роботи з плінтами комп’ютерних чи телефонних мереж необхідний кросувальник зі спеціальними гачками та змінними ножами. При виборі інструменту варто також орієнтуватися на модель самого модулю чи плінта, щоб забезпечити оптимальну сумісність.

Знайомлячись з асортиментом, не забувайте й про якість окремих елементів приладу. Корпус кросувальника має бути виготовлений із міцного та ударостійкого матеріалу, а ножі повинні надійно фіксуватися та відповідати актуальним технічним вимогам.

Де купити інструмент для закладення витої пари?

Асортимент якісних товарів від надійних виробників пропонує інтернет-магазин Expert Pro. Шукайте потрібний інструмент за найприємнішою ціною, а наша команда подбає про оперативне оформлення замовлення та відправлення товару. У Києві замовлення можна отримати кур’єром або самостійно забрати на нашому офісі. Для жителів інших міст України можлива доставка у поштове відділення.