Переглянути товари Робимо спеціальні ціни та знижки для ЗСУ, ТРО та волонтерів Переглянути товари

Переглянути товари
098-303-06-06

Обтиск клем, накінечників

Фільтр

Найчастіші запитання по товару - обтиск клем, накінечників.

» Яка ціна на інструмент для обтиску клем, накінечників?

Ціни на інструмент для обтиску клем, накінечників в нашому магазині від 168 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити інструмент для обтиску клем, накінечників?

Ви можете купити інструмент для обтиску клем, накінечників в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. 😉

Інструменти для обтиску клем: особливості вибору

Щоб якісно встановити клему на кабель та забезпечити ефективне з’єднання в електросхемі, потрібен спеціальний інструмент для обтиску. У професійній лексиці часто можна зустріти такі назви цього прикладу – прес-кліщі або кримпер.

За конструкцією кримпер схожий на плоскогубці. Різниця полягає у тому, що губи таких кліщів мають спеціальні заглиблення, розраховані на наконечники різних форм. Ця особливість зумовлює акуратний, точний обтиск, який просто неможливо зробити звичайними плоскогубцями.

Як обрати інструмент для обтиску клем?

Щоб правильно підібрати кліщі для обтиску, треба визначитися, з якими клемами доведеться працювати майстру. Від цього залежать конструктивні особливості інструменту.

Опресуванню можуть підлягати ізольовані та неізольовані клеми.

  • Для обтиску ізольованих варіантів обирайте кліщі з овальними заглибленнями на губах. Така форма дозволяє зробити акуратне затискання без ризику пошкодити ізоляційне покриття.
  • Обтиск неізольованого елементу здійснюється кліщами з видовженими заглибленнями у формі літери “U”. Такий інструмент надійно поєднує кабель та клему, протискаючи стінку останньої.

Вибір кліщів для обтиску також залежить від типу зажиму кабеля клемою.

  1. Пелюстковий зажим. Для такого різновиду клем використовуються інструменти, що загинають “пелюстки” зажиму: коротша пара затискається на самому провіднику, довша – на ізольованому кабелі. Такі кліщі зазвичай сумісні з трьома розмірами перерізу дроту.
  2. Трубчатий зажим. Інструмент під такий зажим часто оснащений матрицею діафрагмального типу з функцією автоматичного регулювання. Від інших моделей такі кліщі відрізняються характерною круглою основою.

Поради щодо використання

Користуватися кліщами для обтиску дуже просто: інструмент сконструйований таким чином, щоб всі маніпуляції з ним були максимально інтуїтивними. Для обтиску необхідно надягнути наконечник на дріт, зафіксувати їх у матриці кліщів та затиснути руків’я. Так за пару секунд ви створите надійний контакт.

Головне – не помилитися з формами й габаритами клем. Зазвичай один інструмент передбачає сумісність з декількома клемами розміром від 0,25 до 6 мм. Якщо ви працюєте з різними типами клем, у вашому арсеналі має бути декілька кліщів. Втім, існує й універсальна альтернатива – інструмент зі змінними матрицями.

Де купити інструмент для обтиску клем?

Інтернет-магазин Expert Pro представляє асортимент якісних електромонтажних інструментів. Тут ви знайдете найрізноманітніше приладдя для закладення, зачистки та обрізки кабелів, а також обтиску дротів, наконечників, роз’ємів.

Шукайте потрібний товар за оптимальною ціною на наших інтернет-полицях та оформлюйте замовлення прямо на сайті! Хочете дізнатися більше про обрану модель та обговорити деталі покупки? Наші консультанти дадуть відповідь на будь-яке запитання.

Замовлення можна отримати поштою у будь-якому куточку України. Якщо ви житель Києва, товар може доставити кур’єр. Також покупець має можливість забрати покупку самостійно з нашого офісу.