Переглянути товари Робимо спеціальні ціни та знижки для ЗСУ, ТРО та волонтерів Переглянути товари

Переглянути товари
098-303-06-06

Сигнальний Alarm кабель

Фільтр

Найчастіші запитання по товару - сигнальний Alarm кабель.

» Яка ціна на сигнальний Alarm кабель?

Ціни на сигнальний Alarm кабель в нашому магазині від 95 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити сигнальний Alarm кабель?

Ви можете купити сигнальний Alarm кабель в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. 😉

Сигнальний кабель: особливості та вибір

Справна робота системи сигналізації неможлива без сигнальних кабелів. Саме їх використовують для прокладання домофонних ліній, СКУД, систем відеоспостереження тощо. Головною функцією сигнального кабеля є передача сповіщень до різноманітних приладів спостереження. За допомогою СК відбувається підключення датчиків руху, звуку, диму, тепла, пультів охорони, відеокамер. Цей різновид обладнання виконує важливу роль у запобіганні несанкціонованого проникнення до промислових чи житлових приміщень, приватних територій та ін. 

Особливості сигнального кабелю 

СК складається з парних жил, кожна з яких обгорнута ізоляцією. Кількість провідників буває різною – від двох до тридцяти. Матеріалами виготовлення провідників, як правило, виступають мідь або алюміній із мідним напиленням. У сигнальному кабелі кожна пара жил обгорнута в оболонку з ПВХ. Варто зауважити, що полівінілхлорид вирізняється вогнестійкістю та ефективно захищає провідники від механічних пошкоджень і стрибків напруги. 

Деякі моделі сигнальних кабелів оснащені додатковим екрануванням з фольги між екранами провідників та зовнішньою оболонкою. Такі вироби мають позначку «S» у маркуванні. Якщо ж екранування відсутнє, на кабелі можна помітити літеру «U». 

На що звернути увагу при виборі

Обираючи сигнальний кабель, варто насамперед розібратися, скільки жил потрібно для справної роботи системи. Вибір за цим параметром напряму залежить від типу й моделі обладнання, що підключається. 

Крім того, важливими характеристиками сигнального кабеля є: 

  • матеріали виготовлення;

  • розмір перерізу;

  • довжина;

  • наявність екранування; 

  • опір. 

Що вищий рівень опору в провідниках, то слабший імпульс передається по сигнальному кабелю. Провідник витримує тим сильніші навантаження, чим більший розмір перерізу. 

Інформація про кількість провідників у сигнальному кабелі, а також про опір, екранування та переріз міститься на зовнішній оболонці виробу. Якщо провідник мідний, на моделі буде написано «Cu». Алюмінієві жили позначаються літерами «CCA».

Обирати сигнальний кабель з екрануванням варто тоді, коли прокладання здійснюється в місцях перенасичення електромагнітним випромінюванням. В такому випадку екранування допоможе зберегти якість сигналу. 

Вибір за довжиною залежить від особливостей прокладання. Здебільшого, моделі поставляються у бухтах на 100 метрів. Такі СК рекомендується прокладати так, щоб вони були віддалені від силових ліній мінімум на 50 сантиметрів, інакше провідники можуть постраждати від високої напруги. Оптимальне рішення для прокладання – розмістити сигнальний кабель всередині стін або стелі. 

Якщо сигнальний кабель прокладається на великі дистанції, краще обирати модель із мідними провідниками («Cu» в маркуванні). Оскільки в міді нижчий опір, сигнал на великих відстанях буде менше затухати. До того ж мідні сигнальні кабелі мають довший строк служби, хоч і коштують дорожче за алюмінієві аналоги. 

Де купити хороший сигнальний кабель у Києві?

Магазин Expert Pro пропонує якісне телекомунікаційне обладнання не лише у столиці, а й в усій Україні. Просто заходьте на сайт та обирайте необхідний товар, а ми відправимо його у вказаний населений пункт! Якщо виникли запитання щодо товару або його купівлі, зверніться до менеджерів. 

Чому варто купувати в Expert Pro? Тому що тут – широкий вибір надійних товарів на незавищеними цінами. Головним принципом роботи Expert Pro є клієнтоорієнтованість. Тож блискучий сервіс і вдалі покупки гарантовані!