Переглянути товари Робимо спеціальні ціни та знижки для ЗСУ, ТРО та волонтерів Переглянути товари

Переглянути товари
098-303-06-06

Сонячний генератор

Фільтр

Найчастіші запитання по товару - сонячний генератор.

» Яка ціна на сонячний генератор?

Ціни на сонячний генератор в нашому магазині від 25999 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити сонячний генератор?

Ви можете купити сонячний генератор в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. 😉

Сонячний генератор (станція)

Сонячний генератор – це комплексний пристрій, який поєднує в собі портативні світлові панелі та електростанцію. На практиці це повністю автономний прилад, який здатний забезпечити електрику відразу кілька споживачів. Надійне джерело електроенергії, яке стане незамінним для заряджання переносних пристроїв у похідних умовах.

Наш магазин пропонує великий вибір портативних станцій різної потужності. У каталозі клієнт знайде варіант, який максимально підходить для його завдань. Вигідні ціни, сучасний сервіс та надійна продукція з можливістю доставки по Україні.

Принцип роботи сонячного генератора

Сонячна станція є установкою, яка складається з декількох елементів. Кожен вузол є відповідальним за конкретне завдання. Принцип роботи можна описати так:

1. Отримання сонячного світла та його перетворення. На цьому етапі задіяно сонячні панелі. За рахунок своєї структури, матеріал перетворює світло на електричну енергію. Як правило, в основі панелей використовується кремній - елемент зі специфічними властивостями, що ідеально підходять під ці завдання.

2. Накопичення енергії. Отриману електрику від панелей необхідно нагромадити для майбутнього використання. Крім того, заряд потрібно правильно розподілити між підключеними пристроями. Цим займається станція. Усередині її вміщено потужний АКБ, який у ході перетворення світла в струм поступово накопичує потенціал.

3. Виведення та контроль енергії. Отриману електрику станція видає зовнішнім споживачам. Готовий заряд використовується для заряджання гаджетів і живлення невеликих пристроїв.

Залежно від потужності сонячного генератора допускається одночасне підключення кількох споживачів. При цьому встановлення повністю автономне, їй не потрібне паливо та інші витратні матеріали.

Переваги сонячних генераторів

Сонячні генератори – незамінна річ для любителів активного відпочинку та подорожей. Невеликі розміри дозволяють взяти електростанція в багажник автомобіля, а деякі варіанти можуть поміститися в рюкзаку.

Основні переваги даних приладів:

• повністю безшумні – генератор не видає звуків, що особливо актуально на природі чи зоні відпочинку;

• великий діапазон потужності – сучасні сонячні генератори можуть забезпечити навантаження до кількох кіловат;

• простота установки – від власника потрібно лише забезпечить прямий потік світла на поверхню панелей;

можливість попереднього накопичення заряду від стаціонарних джерел (розетка, автомобіль), що дозволяє зарядити станцію ще до виїзду на відпочинок.

Використовувані інвертори можуть трансформувати похідний генератор на повноцінне електричне джерело для побутових приладів. Підключайте мікрохвильові печі, чайники, телевізори та інші споживачі – правильно розрахований сонячний генератор легко впорається навіть з таким навантаженням.

Де використовуються сонячні генератори

Основне призначення даних приладів – забезпечення енергією власника у похідних умовах. Генератор активно використовуються туристами або простими користувачами, які віддають перевагу відпочинку на природі. Їхнє застосування виправдане і для військових. Генератор може легко забезпечити електрикою пристрої зв'язку та інші споживачі.

Сонячні установки можуть стати аварійним джерелом живлення для дому. Якщо у власників часто і надовго пропадає світло, це рішення допоможе провести такий час у більш комфортних умовах. Сонячні генератори особливо актуальні для дачних масивів, де стаціонарне харчування часто нестабільне.

Окремо варто відзначити застосування таких установок аварійними та рятувальними службами. З їхньою допомогою фахівці зможуть працювати навіть у складних умовах.

Запрошуємо вас до нашого каталогу – тут ви зможете вибрати та купити оптимальну модель генератора для своїх завдань.