Переглянути товари Робимо спеціальні ціни та знижки для ЗСУ, ТРО та волонтерів Переглянути товари

Переглянути товари
098-303-06-06

Зачистка, обрізка кабеля

Фільтр

Найчастіші запитання по товару - зачистка, обрізка кабеля.

» Яка ціна на інструмент для зачистки, обрізки кабеля?

Ціни на інструмент для зачистки, обрізки кабеля в нашому магазині від 29 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂

» Де купити інструмент для зачистки, обрізки кабеля?

Ви можете купити інструмент для зачистки, обрізки кабеля в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. 😉

Інструменти для зачистки та обрізки кабелю

Зачистка та обрізка кабелю – обов’язковий етап роботи з електричними комунікаціями. Наприклад, щоб провести додаткову лінію між роутером та комп’ютером, необхідно видалити деякі ділянки ізоляції провідника та підготувати кабель до подальшого встановлення. Значно спростити цю процедуру дозволяють спеціальні інструменти для зачистки та обрізки провідників.

Переваги інструментів

Коли кабель потрібно обробити в домашніх умовах, ми нерідко застосовуємо підручні інструменти, як-от канцелярський ніж. Втім, зачистка дротів – справа тонка. Один невірний рух може призвести до псування кабеля, якщо лезо зайде далі ізоляційного покриття.

Тому так важливо мати під рукою спеціалізований інструмент. Він стане незамінною річчю як у домашній майстерні, так і в арсеналі фахівця. Серед переваг сучасного інструменту для зачистки кабелю:

  • Зручність. Ергономічна конструкція дозволяє комфортно тримати прилад у руці.
  • Точність. Інструмент для зачистки кабелю усуває ризик випадкового перерізання дроту, тому ваша робота буде швидкою й ефективною.
  • Безпека. Спеціалізований інструментарій береже руки майстра від порізів та інших робочих травм.

Види інструментів для зачистки та обрізки кабеля

Розповсюджені назви приладів цієї категорії – знімачі ізоляції або стрипери. Найпростіші моделі схожі на бокорізи. Вони оснащені лезами зі спеціальними заглибленнями під дроти різних діаметрів.

Деякі моделі, як, наприклад, R'Deer RT-6065, поєднують в собі одразу дві функції: зачистки та обрізки. Це значно спрощує та пришвидшує роботу з провідником.

Залежно від призначення, інструменти для зачистки та обрізки кабеля можуть мати одне або декілька лез. Наприклад, прилад для роботи з витою парою має одинарний ніж, а інструмент для коаксіального кабеля оснащений двома лезами для одночасного різання зовнішнього та внутрішнього ізоляційного покриття.

За принципом роботи інструменти для зачистки та обрізки кабелю можна поділити на три основні категорії: ручний, напівавтоматичний та автоматичний.

  • Ручний. Механічний інструмент складається з двох рукояток на шарнірі та губ, тому дуже нагадує пасатижі. Від останнього такий стрипер відрізняється хіба заглибленнями на губах, за допомогою яких й зачищаються ділянки ізоляції.
  • Напівавтоматичний. Цей варіант дорожчий, втім зручніший у використанні. З його допомогою можна робити зачистку та обрізку одночасно декількох жил.
  • Автоматичний. Головна перевага цього інструмента – універсальність. Завдяки спеціальному гнізду такий стрипер підходить для дротів з будь-яким діаметром. Щоб зняти ізоляцію, необхідно лише встановити прилад на кабелі та стиснути руків’я.

Особливості вибору

Обираючи інструмент для зачистки та обрізки кабелю, в першу чергу звертайте увагу на сумісність моделі з кабелями різних діаметрів. Цей параметр буде особливо актуальним, якщо ви зупинилися на виборі ручного або напівмеханічного стрипера.

Якщо ви плануєте працювати з різними типами кабелів, варто придивитися до моделей з регулюванням глибини натискання.

Де купити інструмент для зачистки та обрізки кабелю?

Прилади, представлені в асортименті магазину Expert Pro, вирізняються довговічністю, функціональністю та бездоганною якістю кожної деталі. Зробіть замовлення прямо на сторінці товару, а ми подбаємо про його оперативне відправлення у будь-яку точку України! Щоб отримати замовлення у Києві, скористайтеся кур’єрською доставкою або здійсніть самовивіз з пункту видачі.