Мікрофонний кабель
Найчастіші запитання по товару - мікрофонний кабель.
» Яка ціна на мікрофонний кабель?
Ціни на мікрофонний кабель в нашому магазині від 453 грн. Ще у нас постійно діють акції, і часто є можливість придбати товар зі знижками 🙂
» Де купити мікрофонний кабель?
Ви можете купити мікрофонний кабель в нашому інтернет-магазині, і ми доставимо його в будь-який регіон України. 😉
Мікрофонний кабель: види та вибір
Мікрофонний кабель – важливий елемент звукової системи, адже саме він забезпечує передачу звукового сигналу. Тільки підібравши якісний кабель, можна розраховувати, що аудіотехніка запрацює справно та видасть всю свою потужність.
Розглянемо ближче характеристики, різновиди та особливості вибору мікрофонного кабелю.
Види
Мікрофонний кабель застосовується у найрізноманітніших варіантах комутації обладнання: до мікшерної консолі, концертні або студійні формати, балансне підключення тощо. Інтерфейс, який застосовується в підключеннях у звукових системах, називається XLR. Такий роз’єм підходить для переважної більшості аудіоапаратури. Одною з його головних переваг є безпека: він усуває ризик різноманітних несправностей, зокрема, короткого замикання.
Усі мікрофонні кабелі можна поділити на два основних види:
Несиметричні. Складаються з головної жили, діелектрика, екрана та зовнішнє захисне покриття. Це простіший варіант обладнання, який використовують здебільшого в непрофесійних сферах (наприклад, для караоке).
Симетричні. Такими мікрофонними кабелями користуються саме професіонали. Замість однієї жили тут цілих два провідники. Також симетричний виріб має екран, ізоляційне покриття та зовнішній захисний шар.
Щоб симетричний кабель забезпечував найкращу передачу звуку та демонстрував високу надійність, його діаметр його перетину має бути не менше 0,14 міліметра.
Використання мікрофонного кабелю передбачає різні варіанти підключень. Найпрофесійнішим та ефективним вважається XLR до XLR. До того ж таке поєднання просте, універсальне та надійне. У разі необхідності сполучення можна доповнити подовжувачем. Для аматорських цілей цілком підійде комбінація XLR та JACK. Також доволі популярним сполученням є XLR та USB – підходить для цифрових мікрофонів, що під’єднуються до комп’ютера або мобільного девайсу.
Слід зауважити, що на професійних студіях чи сценах, як правило, застосовуються мікрофонні кабелі коаксіального типу. Цей виріб, зокрема, вирізняється стійкістю до зовнішніх факторів, тому не вийде з ладу через перепади температури, потрапляння вологи, фізичні впливи.
Як обрати мікрофонний кабель?
На ринку можна зустріти чимало варіантів цього аудіообладнання. Щоб обрати правильну модель, спершу варто визначитися, для яких цілей вона буде потрібна. Якщо ви – аматор, який планує використовувати мікрофон вдома чи у домашній міні-студії, не варто переплачувати. Достатньо буде підібрати якісний мікрофонний кабель з одним провідником.
Якщо ж обладнання потрібне для професійних цілей – запису в профільній студії, виступів тощо – варто звузити коло пошуків до мікрофонних кабелів із двома жилами (коаксіальний тип – у пріоритеті). Також рекомендуємо звертати увагу на моделі з екрануванням крученого типу та щільністю не нижче 90%. Для непрофесійного обладнання буде достатньо щільності від 70%.
Важливим параметром при виборі моделі є довжина. На вибір за цією характеристикою напряму впливають особливості простору. Тому, перед тим, як обрати довжину, варто визначитися, в яким умовах використовуватиметься мікрофон та за можливістю зробити заміри приміщення (або відкритої робочої території). Часто мікрофонні кабелі поставляються у бухтах на 100 метрів.
Де купити якісний мікрофонний кабель?
Хороші товари за незавищеною ціною є в магазині Expert Pro. Обирайте модель прямо в каталозі нашого сайту, а ми відправимо ваше замовлення у вказану точку України. В Києві можливий самовивіз.