Оптичні приціли
Найчастіші запитання по товару - оптичні приціли.
» Яка ціна на оптичні приціли?
» Де купити оптичний приціл?
Оптичний приціл
Приціл є невід'ємним атрибутом будь-якого мисливця, спортсмена або стрілка-аматора, що поважає себе, для яких особливо важлива результативність стрілянини. Серед усіх моделей особливою категорією є оптичні варіанти. Дана конструкція прицілів створена за принципом зорової труби, усередині якої знаходиться система збільшувальних лінз.
Наш магазин пропонує вибір сучасних прицілів з різними характеристиками та ціновою категорією. Консультанти підкажуть, яка модель підійде клієнту під його вимоги, а також допоможуть швидко підготувати замовлення для відправки по Україні.
Сучасний оптичний приціл – основні характеристики
Приціл є оптичною системою, розміщеною в металевій трубі – каркасі. Між окуляром і об'єктивом розташована група лінз, яка, крім збільшувальної функції, виконує завдання з перевертання зображення. Це дозволяє користувачеві бачити оригінальне, пряме зображення.
Дуже важливим критерієм якості приладу є скло, що застосовується. Для покращення характеристики оптичної системи використовується просвітлення. Виділяють кілька видів цього рішення:
• MC – плівка, що просвітлює, з багатошаровим напиленням на частини скло;
• С – прості одношарові плівки;
• FMC – покриття на всіх лінзах системи.
Останній варіант використовується у серйозних моделях прицілів, включаючи військові, недоступні у прямій продажу. FMC робить зображення в прицілі світлішим, насиченим і контрастним, що дозволяє спостерігати об'єкт на далеких відстанях.
На що варто звертати увагу
Перш, ніж купити приціл, необхідно ретельно зважити всі нюанси: для яких цілей використовуватиметься прилад, в яких умовах працювати і т.д. Можна вибирати оптику щодо відгуків інших користувачів, проте рекомендуємо звернутися до наших консультантів для підбору.
Додаткові фактори, на які варто звертати увагу:
1. Діаметр вхідної лінзи (об'єктиву). Чим більший цей параметр, тим світліша вихідна картинка за рахунок більшої кількості світла, що потрапляє всередину системи. Такий приціл часто використовується на гвинтівках, які використовуються для нічного полювання. Однак варто пам'ятати, що збільшення діаметра об'єктива в рази підвищує загальну вагу прицілу, що не завжди зручно.
2. Окуляр. Розрізняють фіксовані та змінювані конструкції. В останній користувач може сам змінювати кратність збільшення.
3. Тип прицільного малюнка.
4. Діапазон поправок вгору (підйом) та вбік (на знесення).
5. Виправлення паралаксу – негативне явище, у якому мета зміщується від прицільної планки під час руху очей.
Окремо варто відзначити варіант кріплення прицілу. Найбільш популярними є системи Вівера-Пікатінні або класичний ластівчин хвіст.