Дальноміри
Найчастіші запитання по товару - дальноміри
» Яка ціна на дальноміри?
» Де купити дальномір?
Дальномір
Далекоміри беруть свою історію з досить давніх часів. Однак ці пристрої вимагали ручних розрахунків, що ставило серйозні обмеження їх використання звичайними людьми.
Сьогоднішні далекоміри – це цифрові прилади, які можуть визначати дистанцію всього одним натисканням кнопки. Їх активно використовують мисливці, спортсмени, аматори активного відпочинку. У нашому магазині у Києві клієнт знайде великий вибір моделей для різних завдань, а консультанти завжди підкажуть із вибором. Працюємо по всій Україні.
Що таке далекомір. Принцип роботи
Лазерний далекомір працює за досить простим принципом. Як відомо, швидкість світла є фундаментальною величиною та її значення науці відоме. Сучасна електроніка досягла того рівня, щоб виміряти час, за який промінь досягне об'єкта, відобразиться і повернеться назад до приймача. Далі – справа нескладних розрахунків.
Саме такий принцип роботи сучасних далекомірів. Джерелами світла в них є лазерний модуль. Вимірюючи час, протягом якого промінь пройде дистанцію до мети і назад, прилад розраховує відстань з досить точністю.
Види далекомірів
Сучасні вимірювальні прилади дозволяють проводити розрахунки на льоту, не забираючи час користувача. Завдяки цьому лазерні далекоміри мають широке коло застосування. Розрізняють такі види:
• будівельні – такі моделі часто не мають окуляра, а значення відображаються на РК-екрані;
• для полювання – головною особливістю є компактні розміри та вологозахищеність;
• туристичні – найчастіше такі моделі поєднані з біноклями;
• тактичні військові – спеціальні варіанти приладів із великою автономністю та набором додаткових функцій, на кшталт балістичних розрахунків тощо.
Який далекомір вибрати залежить від цілей користувача та умов його використання. Наприклад, військові варіанти мають функціонал, який у нормальних умовах рідко буде необхідним. Купити такі моделі пересічному користувачеві недоцільно – їх ціна на порядок вища.
На що звернути увагу
Щоб далекомір повністю покривав покладені на нього завдання, необхідно звернути увагу на низку характеристик. Вони визначають сферу та користування приладу, його точність.
До них відносяться:
• робоча дистанція вимірів;
• точність – залежить від цінового сегмента (від 5 метрів на кілометр до метра та менше);
• дивергенція – розширення лазерного променя з відривом;
• кратність наближення окуляра;
• наявність спеціальних функцій (робота за поганої погоди, спостереження за малими об'єктами тощо).
Важливою характеристикою є автономність роботи апарату. Сучасні пристрої можуть працювати більше 10 годин без підзарядки. Це особливо актуально у польових умовах, де можливості замінити (зарядити) батарею немає.