Переглянути товари Робимо спеціальні ціни та знижки для ЗСУ, ТРО та волонтерів Переглянути товари

Переглянути товари
098-303-06-06

Комутатор TP-LINK TL-SG1218MP 16xGE/PoE+ 250W 2xGE 2xcomboGE/SFP 19" 1U

Комутатор TP-LINK TL-SG1218MP 16xGE/PoE+ 250W 2xGE 2xcomboGE/SFP 19
Код товару:121615
Виробник: TP-Link SMB
Гарантія:60 місяців
Наявність: Немає в наявності
Повідомити про наявність
8599
Додати в кошик
Доставка

Самовівіз із нашого магазину

  • Дату уточнюйте у менеджерів
Безкоштовно

Доставка на Нову пошту

  • Відправимо протягом 3-х днів
Від 45 грн

Доставка на Justin

  • Відправимо протягом 3-х днів
Від 35 грн

Доставка кур'єром по Києву

  • Дату доставки уточнюйте
75 грн
Оплата

Оплата в нашому магазині

  • готівкою
  • картою
Безкоштовно

Оплата у відділенні Нової пошти

  • готівкою
  • картою
За тарифами перевізника

Оплата у відділенні Justin

  • готівкою
  • картою
За тарифами перевізника

Оплата карткою на сайті

  • Privat24
  • LiqPay
  • Apple Pay
  • Google Pay
Безкоштовно

Безготівковий розрахунок

  • Оплата на карту юр.особи
  • Оплата на рахунок юр.особи
Безкоштовно

Кредит

  • Миттєва розстрочка (Приватбанк)
  • Оплата частинами (Приватбанк)
  • Покупка частинами (Монобанк)
Повернення/обмін

Повернення та обмін протягом 14 днів, якщо

  • куплений товар поганої якості
  • Вам не сподобався наш сервіс
  • бажаєте повернути свої гроші

Комутатор TP-LINK TL-SG1218MP 16xGE/PoE+ 250W 2xGE 2xcomboGE/SFP 19" 1U

TP-LINK TL-SG1218MP - це високопродуктивний мережевий пристрій, призначений для керування мережами середнього та великого масштабу. За допомогою 16 портів 10/100/1000 Мбіт/с і технології Power over Ethernet (PoE+) пристрій забезпечує швидке під'єднання до мережі та передачу даних на віддалені пристрої. Комутатор підтримує передавання даних із максимальною швидкістю до 36 Гбіт/с, що дає змогу ефективно використовувати мережеві ресурси.

TL-SG1218MP оснащений двома комбінованими портами, які можна використовувати для під'єднання додаткових пристроїв із різними інтерфейсами, включно з Ethernet і оптичними модулями SFP. Комутатор має металевий корпус і може бути встановлений у стандартну 19-дюймову шафу 1U.

Особливості:

  • 16 × гігабітних портів PoE + RJ45, 2 × гігабітні порти RE45 без PoE та 2 × комбіновані гігабітні слоти SFP
  • Високий бюджет потужності PoE - до 30 Вт для кожного PoE-порту та 250 Вт для всіх PoE-портів*
  • Робота з PD, сумісними з IEEE 802.3af/at
  • Plug and play, без необхідності наташтування та встановлення IEEE 802.3af /at
  • 802.1p / DSCP QoS забезпечує плавний трафік, чутливий до затримок
  • Міцний металевий корпус і професійна конструкція тепловідводу забезпечують широкий діапазон робочих температур (0–50 ℃)

    Технічні характеристики:

    АПАРАТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
    Стандарти та протоколиIEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
    Інтерфейс• 16× PoE+ гігабітних RJ45 портів
    • 2× гігабітних RJ45 порти без підтримки PoE
    • 2× комбінованих гігабітних SFP слота
    Середовище передачі даних• 10BASE-T: UTP категорія 3, 4, 5 кабель (максимально 100м)
    • EIA/TIA-568 100Ω STP (максимально 100м)
    • 100BASE-TX: UTP категорія 5, 5e кабель (максимально 100м)
    • EIA/TIA-568 100Ω STP (максимально 100м)
    • 1000BASE-T: UTP категорія 5, 5e, 6 або вище кабель (максимально 100м)
    • EIA/TIA-568 100Ω STP (максимально 100м)
    • 1000BASE-X MMF, SMF
    Кількість вентиляторів2
    Фізичний роз'єм замкаТак
    Джерело живлення100–240 В, 50/60 Гц
    Порти + PoE (RJ45)• Стандарт: 802.3at/802.3af сумісність
    • PoE порти: Ports 1–16
    • PoE бюджет потужності: 250 Вт
    Розміри (Ш × Д × В)440 × 180 × 44 мм
    КріпленняВстановлення в стійку
    Максимальне енергоспоживання21,4 Вт (220/50 Гц без PD)
    • 286,64 Вт (220/50 Гц з 250 Вт PD)
    Максимальне тепловиділення• 72,97 БТЕ/год (без PD)
    • 977,44 БТЕ/год (з 250 Вт PD)
    Виробничість
    Комутаційна здатність36 Гбіт/с
    Швидкість передачі пакетів26,78 Мбіт/с
    Таблиця МАС-адрес8K
    Буфер пам'яті пакетів4,1 Мбіт
    Додаткові функції• Сумісність з IEEE 802.3af/at сумісність з PDs
    • 802.1p/DHCP QoS
    • Mac Address Auto-Learning і Auto-Aging
    • IEEE802.3x Flow Control For Full-Duplex Mode And Backpressure For Half-Duplex Mode
    Кадри Jumbo10 КБ
    ІНШІ
    СертифікаціяCE, FCC, RoHS
    Параметри навколишнього середовищаРобоча температура: від 0℃ до 50℃;
    Температура зберігання: від -40℃ до 70℃;
    Відносна вологість повітря під час експлуатації: 10% - 90%, без утворення конденсату;
    Відносна вологість повітря під час зберігання: 5% - 90%, без утворення конденсату

    Комплектація:

    • TL-SG1218MP
    • Посібник зі встановлення
    • Кабель живлення
    • Кріплення до стійки
    • Гумові ніжки

    Купити Комутатори легко та швидко! Зробіть замовлення всього лише за декілька кліків на нашому сайті або зв'яжіться з нами будь-яким зруним способом. Окрім цієї модель на сайті є інші варіантів від бренду TP-Link SMB.

    Бренд
    Тип товаруКомутатори
    Наявність Немає в наявності
    Тип пристрою Smart
    Порти доступу (LAN) Мідні 1 Гбіт/с
    Кількість портів доступу (LAN) 18
    Кількість портів Uplink 2
    Бюджет PoE 250 Вт
    Uplink порти SFP

    Відгуки покупцівна Комутатор TP-LINK TL-SG1218MP 16xGE/PoE+ 250W 2xGE 2xcomboGE/SFP 19" 1U

    Написати відгук
    Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано
    Добре